Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bárányhimlő okozhat hurutos...

Bárányhimlő okozhat hurutos köhögést?

Figyelt kérdés
Hétfőn este jelentek meg az első pöttyök a kisfiamon(4 éves). Másnap reggelre már köhögött is.El vittem az orvoshoz,mondtam neki,hogy a pöttyök mellett köhög is,de azzal akkor nem igazán foglalkozott.De éjjel már annyira köhögött,hogy reggel az orvosnál indítottuk a napot.Akkor írt antibiotikumot.Ja igen a láz sem kímélte szegényemet.Azóta a pöttyök szép számmal meg jelentek,és,bár az éjszakákat nem zavarja a köhögés,de nappal még mindig nagyon köhög hurutosan.Ha holnap sem lesz jobb akkor hétfőn vissza viszem de addig is titeket kérdezlek,hogy valakinek volt-e hasonló.?
2014. jan. 25. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Az orvos adhatott volna aciklovir-t is.
2014. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem felnőttként hirtelen lelki megrázkódtatás miatt bárányhimlőm lett. Nem, ez nem vicc. Orvosi cikket is olvastam arról hogy a hirtelen erős lelki megrázkódtatás előidézhet bárányhimlőt, sőt övsömört is. Nálam pszichés köhögést is szokott előidézni a lelki megrázkódtatás, de száraz köhögés szokott lenni. Az utóbbin semmiféle gyógyszer nem szokott segíteni, hanem egy teljesen eltérő lelki atmoszférájú helyre való ideiglenes költözés, ami nálam tanyát vagy Ausztriát szokta jelenteni. Tudom hogy a leírtak furán hangzanak, de így van.
2014. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát most már túl vagyunk a bárányhimlőn,de sajnos nagyon csúnya tüdőgyulladási szövödménnyel.Kórházba is került a fiam,ott kezelték ki a tüdőgyulladást.
2014. febr. 14. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
És azt megtudod mondani, hogy milyen eredetű tüdőgyulladást kapott? Vírusos vagy bakteriális?
2014. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,bakteriális,mert Zinatot kapott rá,az meg antibiotikum.Páráznia kellett és a viszketésére cetirizin cseppet.
2014. febr. 15. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!