Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen formában kötelezővé...

Zsinga kérdése:

Ilyen formában kötelezővé tehetik?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az a problémám, hogy gerincferdülést állapitottak meg nálam és az iskola orvos gyógytesire iratott be, ezzel csak az a gond, hogy aki gyógytesis az nem tesizik rendes órám, hanem délután vannak ezek a "foglalkozások" a gyógytesire való járás megegyezik azokkal az alkalmakkal ahány tesi van 1 héten, mint tudjuk az uj rendszer miatt 5 tesi van 5 nap alatt. Fél évig tesiztem rendesen, semmi bajom nem volt, kibirtam. Az a legnagyobb probléma, hogy a gyógytesi mindig délután későn kezdődik (rendszeren 16:00) és másik suliba kell menni ezt elvégezni. Bejárós vagyok ezért ez nekem elég nagy gondot jelent. A kérdésem röviden az lenne: Nem lehet tovább folytatnom a tesizést, mint eddig? Nem tudom, hogy ott gyógytesin kapnék-e valami papirt, hogy megjelentem. Mit tudnék csinálni ez ügyben?

2014. jan. 21. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérj felmentést az igazgatonotol. Szerintem jár külön gyógytornára ami többit ér mintna sulis. Am. A szülőnek joga van felmentettni gyereküket tesi alól.
2014. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!