Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnam "megnyitni" a...

Hogyan tudnam "megnyitni" a fülkürtömet?

Figyelt kérdés
Vírusos influenza ràment sajnos a fülemre de most nagyon makacsul "bedugult" az egyik fülem. Orvos latta, azt mondta legyek türelmes! Egyetertek, de meg meddig? Menjek vissza? Mit tegyek? Raadasul rettegek a "kireccsenes" fajdalmatol! A masik fulem mar kireccsent egy hete. Az is nagyon fajt.

2014. jan. 4. 12:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem jobban jársz, ha nem akarod "megnyitni". Ha hétvégén nem szűnik meg a dugulás, szépen menj vissza a dokihoz!
2014. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
na mi lett? hogy nyílt meg? mert én már 1 hónapja szenvedek ettől a dugulástól, a fül-orr-gégészeten pedig kerek 3 órát kell várni, hogy utána 1 perc alatt közöljék, hogy lámpázzak, orrcseppezzek és legyek türelmes.
2014. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem 2013 kari előtti héttől kb jan. közepe végéig mint atom be volt dugulva először az egyik aztán mind kettő. jan elején már le kellett álljak az orrcseppel, mert állandóan vérzett és qrvára fájt már az orrom tőle. Aztán volt egy időszak mikor kireccsent nagy fájdalommal, aztán újra bedugult, megint ki, megint bedugult, de egyre kevésbé volt fájdalmas. Sajnos ez egy kibaxott türelem játék! Kitartás!!! Rendeben lesz a füled csak ki kell várni!!!
2014. febr. 21. 17:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja a lényeg: magától nyílt meg! nem csináltam semmit vele! ÉS nem egyről a kettőre, hanem fokozatosan!
2014. febr. 21. 17:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Jézusom! De meddig? Még mindig nem jó! Egyszer "kipattant", de nem fáj egyáltalán, akkor estig jó volt, aztán másnapra megint ugyanolyan rossz volt. az egyik folyamatosan pattog, a másik csak néha. az orrcsepptől már én is kezdek félni... 2 nagy üveg sinupretet betoltam már, abból már nem veszek harmadikat, mert semmit nem ért és rohadt drága (kb 3000 ft egy üveg), naponta 3x orrcseppezek és utána lámpázom, és 3x 500 mg-os kalciumot szedek. Türelmem fogytán. Lámpázáskor néha jólesően pattog, de utána nem történik semmi.
2014. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szia! Remélem azóta megoldódott a dolog! Nagyon szar tudom! Hogy vagy?
2014. febr. 27. 09:46
 7/11 anonim ***** válasza:
még mindig ugyanolyan. hol jobb, hol rosszabb, most pl épp rosszabb, rohadtul pattog. türelmem fogytán, de kezdek beletörődni.
2014. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben lesz! Sot remelem mikor ezt irom mar rendben is van! :) /...csak egeszseg legyen! Meg beteg!... Hofi/
2014. márc. 2. 10:34
 9/11 anonim ***** válasza:
nem még nincs. ugyanaz. majd ha rendben lesz írok (ha nem felejtem el)
2014. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hat ez gaz! Remelem a tavasz es a jo ido meghozza javulast!
2014. márc. 3. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!