Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? Evek ota...

Mi lehet a baj? Evek ota napiszinten faj a fejem, tudom, hogy ennek rengeteg oka lehet. Gyogyszereket nem szeretem, csak akkor veszek be, ha nagyon faj, de sokszor nem is hat. Es mostanaban mas problemam is van. Lent.

Figyelt kérdés

Par honapja sokat szedulok is, es faradekony vagyok nagyon, ritkan hanyingerem is van. Na, meg ingerult, sokszor nehezen viselnek el...

Mondtak, hogy lehet vernyomas, vashiany problema. Van esetleg valaki, aki tobbet tudna ? Orvosok nem akarnak segiteni... Vagyis suliorvos elkuldott haziorvoshoz, o meg lesz*rta mi van velem, igy nem mentem tovabb orvoshoz.

Ugy voltam vele, hogy majdcsak lesz valami, de egy ismerosom mondta, hogy nem igy kene hozzaallnom, mert bele is halhatok akar ?! Mostmar kezd idegesiteni... Elore is koszonom, ha valaki tud segiteni!


2013. dec. 7. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltétlenül keresd föl a legközelebbi kórházat, ahol a teljes kivizsgálás során majdhogy nem 100%, hogy meghatározzák, mi a bajod! Ne odázz vele, mert ha valami gond van (Isten őrizzen hogy legyen), akkor azt hamar orvosolni kell!! Jó egészséget!
2013. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Fiatal vagyok meg... Anya kb. 2-3 eve mondja, hogy majd felmegyunk nyaron Pestre kivizsgaltatni, azota is semmi.

Lassacskan vervetelre megyek az mar biztos.

2013. dec. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!