Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek létezhet ilyen...

Szerintetek létezhet ilyen (diszlexiához, diszkalkuliához hasonló) betegség, hogy valaki nem képes megtanulni a számítógép kezelését?

Figyelt kérdés

Ugyanis egyre inkább úgy érzem, hogy nekem ez van.

Az egyetemen adatsorokból kell területi statisztikát számolni, amivel nekem semmi gondom nem volt egészen addig amíg papíron, számológéppel csináltuk, nem pedig Excelen. Egyszerűen képtelen vagyok elsajátítani a kezelését, pedig teljesen az alapoktól kezdték el tanítani. Hiába magyarázzák el nekem újra és újra, ha egyedül kell csinálnom, teljesen meg vagyok lőve, mindent elfelejtek vele kapcsolatban. Pedig értem a feladatokat, csak nem vagyok képes átlátni az adatsorokat, mert monitoron van és görgetni kell, meg úgy alapjáraton semmilyen parancsot nem találok meg, amire szükségem van.

Gimnáziumban is sz_r voltam informatikából, pedig minden másból a legjobbak között volt az átlagom, de ott azért 2-es,3-assal átmentem.



2013. dec. 7. 15:47
 1/2 II.Dartheon ***** válasza:

nézd.. excel meg ilyen alap dolgok.. az nekem se megy, pedig ha kell simán leprogramozk neked egy starcraft pályát..

értek a gépekhez,meg is szerelem neked, újra is teszem a gépet, csak pont az a Kuuuuuuuu***va excel meg ilyen fosok nem mennek.. az alapok ott is mennek persze, de az ilyen 4-5 képletes borzalmak már nem...

2013. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én technikai antitalentum vagyok, valahogy mindig szétmennek a bonyolultabb eszközök a kezemben.
2013. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!