Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baja? (bővebben lent)

Mi lehet a baja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmnek késik, ráadásul valami fehér folyékony anyag jön a melléből. De biztosan nem terhes, mivel velem nem feküdt össze, és a régi barátja meg már több mint 6 hónapja nincs meg. Más meg nem volt neki, ez biztos. Ráadásul múlthéten volt kórházban, mert vese homokja volt, és ott volt vizelet vizsgálat, meg ultrahang is. Ezek ki kellett volna mutassák, ha terhes. Szóval biztos, hogy nem terhes, de akkor mi ez?

2013. nov. 8. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

hormonális gondja van, ezért folyik a melléből tej is, mielőbb keressen fel egy endokrinológust, háziorvostól kérhet beutalót

ha nem kezelteti, akkor nem lesz rendszeres menstruációs ciklusa, és nagyon fogja bánni, amikor majd babát szeretne, hogy nem korábban ment orvoshoz, mert ennek viszonylag hosszú a kezelési ideje

szóval mielőbb orvos

2013. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a menstruáció késését számtalan dolog okozhatja,a menszez havi ciklusa egy nagyon bonyolult hormonális folyamat,amiben akár egyetlen hiba,pl. hormoneltérés a vérben,okozhat késést,tehát nem kell megijedni és rögtön a legrosszabbra gondolni,hosszú lenne ha részletesen elmondanék mindent,így csak ennyit írok,de okozhatja a hormonzavar mellett stressz,egyes antibiotikumok,fizikai megterhelés stb. a mellbimbóból jövő fehér folyás pedig szintén nem ad okot az aggodalomra,a mellrák teljesen kizáható,mivel nem írtad h lenne csomó,és egyébként is akkor véres váladék jönne,én a fokozott prolaktin termelésre gondolok,ez egy olyan hormon,ami beindítja a tejtermelést,akár terhességtől függetlenül is,megemlíteném a pajzsmirigy alulműködését is,ami kihat a prolaktin termelésre,és ez szintén emlőváladékozást okoz,de akár masztitisz is lehet a háttérben(ez az emlőmirigy gyulladása,fertőzése),azt tanácsolom h menjetek el egy vérvizsgálatra a hormonszintek megállapítása miatt,vagy egy endokrinológushoz,,a lényeg az h nem kell megijedni,,ha még van vmi kérdésed akkor nyugodtan írj,akár privátban is:))
2013. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtunk! Mindenki ment a piros pacsi, a barátnőm meg hétfőn megy háziorvoshoz :)

utolsó: Ha a későbbiekben még adódna valami, akkor feltétlenül felkereslek, köszönöm szépen! :)

2013. nov. 8. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok,igazán nincs mit köszönnöd,ja és majd írd már meg,hogy mi volt kíváncsi vagyok:)
2013. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!