Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meningioma agydaganattal van...

Meningioma agydaganattal van itt valaki? Vagy ismer akinek volt? Hogyan kezeltek? Mi lett az eredmeny?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 22:07
 1/2 Napsugar11 ***** válasza:

Szia, daganatos betegekkel foglalkozom. A meningioma általában az esetek nagy részében jóindulatú, csak nagyon kis százalékban nem az.


Kezelése ha szükségesnek látják, mert térfoglaló folyamat, és nyomhat idegi központokat akkor vagy sugár, vagy műtét. De mondom, erre általában nincs szükség.


Van több hasonló esetem, ha további részletekre vagy kíváncsi, keress meg privátban.

2013. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok!!!En is ugyanezzel kuzdok.de nekem mar nyomja a szemideget ki kell venni...de hallottam errol a gamma kesrol...errol tudnal valamit irni?
2014. ápr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!