Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrontásom lett. Van okom...

Gyomorrontásom lett. Van okom még idegeskedni?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban arra keltem hogy "karcolgatja" a gyomortartalom a nyelőcsövemet. Bíztam benne hogy elmúlik, de egyre gatyábbul lettem. Rókáztam reggel kétszer, egész nap nem ettem semmit ugye. Egy nagyon minimális étvágyam már van, meg nagyjából a közérzetem is kezd helyrejönni, de most hőemelkedésem lett. Ettem egy kis ropit, ásványvizet ittam (bubi menteset, alapból is azt szoktam), meg kamilla teát. Pörköltet lapátoltam be lefekvés előtt, meg egy vaníliás croissantot aminek citrom íze volt. Biztos jó volt?! ... Félek lefeküdni aludni. Nem fogok már rókázni? stb.
2013. nov. 5. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

1 Ilyenkor diétázni szokott az ember, keksz és gyümölcslé vagy tea, vagy főtt krumpli és különféle főtt zöldségek és tea. Nem pedig összeenni mindent, mint ahogyan te is tetted.

2 Ha hőemelkedésed, lázad van akkor orvoshoz kell fordulni, mert összefügg a hányással és valószínűleg összeszedtél valami komolyabbat.

3 Fogalmam sincs, hogy van-e okod még idegeskedni, ezek után, talán csak maga a jóisten tudja... Máskor próbálj meg következetesebb lenni.

2013. nov. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Szerintem elég logikus, hogy nem tegnap lefekvés előtt ettem meg a pörköltet, amikor kajára rá sem tudtam nézni. Attól lettem rosszul, nem akkor ettem. A kérdés kiírásának időpontjából is lehet következtetni hogy nem fél 7kor fogok aludni. De mindegy.


2. A láz/hőemelkedés néha társul gyomorrontáshoz, mivel a gyomorrontás alapból a gyomornyálkahártya gyulladása. Gyulladás = láz, hőemelkedés.


3. Következetes vagyok. Tegnap pl. teát ittam, és ropit ettem, kétszersültet stb. A kérdésemre választ nem kaptam. De már amúgy is tárgyatalan.

2013. nov. 6. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:

1 Sajnálom, de szerintem félreérthető volt.

2 Én tudom, de ha komolyabb fertőzés akkor állandósul a láz, és akkor már mindenképpen érdemes orvoshoz fordulni.

3 "A kérdésemre választ nem kaptam. " Akkor máskor talán ne egy ilyen oldalon kérdezz, hanem egy orvostól! Vagy ha ennyire okos vagy, akkor nézz utána és döntsd el magad.

Esetleg [link] ...

2013. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!