Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcbőr - pattanások. Már...

Arcbőr - pattanások. Már semmi ötletem. Valaki esetleg valamit tudna ajánlani?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok mindent próbáltam.

3 x 10 hónapig szedtem SOTRETet, akkor javult, miután abbahagytam újra csúnya lett.

Sok gyógyszertári, dm-es cuccot próbáltam. Semmi hatással.

Valaki valami ötlet?


(18 éves lány vagyok)



2013. okt. 10. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Probaltal drasztikus valtoztatasokat bevezetni az eletedben? Peldaul egeszsegesebb etkezes, rendszeres mozgas? A vegyszereket tartalmazo szerek (sampon, tusfurdo, smink) hanyagolasa vagy lecserelese baratibb cuccokra?

A bor a legnagyobb szervunk. Ha valami nem stimmel akkor ott latod eloszor a problema jeleit. A korzeti elkuldhet egy teljes verkep/vizelet vizsgalatra h kideruljon nincs-e valami korsag a hatterben.


A nyirok rendszer a test szennyviz halozata. Olyan terjedelmes mint az errendszer, de nincs sajat pumpaja (az ereknek ugye ott a sziv) vagyis ha nincs mozgas, akkor a "szennyviz" csak all a csovekben es tovabb karosit. A rendszeres mozgasnak koszonhetoen az izmok segitenek a nyirok folyadekot keringetni, ami cserebe viszi ki a testbol a sok hulladekot. Ennek a munkajat meg elosegitheted azzal, hogy mersekeled a tested tovabbi fertozeset, mert hiaba folyik le dugulas mentesen a lefolyon a szennyes viz, ha allandoan koszos vizet toltesz utana az nem segit... Az etelekben levo mesterseges sz.rok is artanak a bornek. Ezeken esetleg gondolkozz el.

Az antalvalis oldalon talalsz hazi praktikakat, amivel a vegyszereket levalthatod.

2013. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Figyelj oda a táplálkozásodra.A bőrön megjelenő elváltozásoknak általában belső okai vannak.Célszerű egy belső méregtelenítést végezni és külsőleg pedig termésetes és gyógynövény alapú krémeket, kozmetikumokat használni.A pattanásos bőrre pl jó a stabilizált aloe vera krém, illetve a propoliszt is tartalmazó változata.A nagyfiam kamaszkori pattanásait is ezekkel tüntettük el.
2013. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!