Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak már vagy 2-3...

Mit csináljak már vagy 2-3 hete nem tudok kakilni?

Figyelt kérdés
Fel van fújódva a segg lyukam vagy nem is tudom mi van vele de alig jön ki rajta valami és olyan hasam van mint egy terhes nőnek..
2013. okt. 10. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Sürgősen menj orvoshoz!
2013. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És amikor el megyek WC-re nagyon kevés jön ...
2013. okt. 10. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta,sürgősen menj orvoshoz!Valószínűleg beöntést fog adni,más ilyen esetben már nem hiszem,hogy segítene.
2013. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
What?? Az fáj?
2013. okt. 10. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem lehet kellemes, ha öcsém úgy ordított 8 évesen, mint akiről nyúzzák a bőrt. :D

De ami muszáj, az muszáj. Nem is értem, miért itt kérdezősködsz, rég orvosnál kéne ülnöd, hülyegyerek. Játssz nyugodtan az egészségeddel.

2013. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj,csak kellemetlen.Jobb,mint a bélcsavarodás.
2013. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
DE én nem tudtam hogy komoly a baj...azt hittem valami olyat ettem ami meg fogta a hasam,,
2013. okt. 10. 15:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hétig nem kakilni elég komoly dolog! Mindenképpen menj orvoshoz mielőtt nagyobb baj lesz!
2013. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Előtte megpróbálkozhatsz valami hashajtóval. Nekem is volt egy lány ismerősöm, aki nem szart hetekig. Nem nagyon akartam elhinni, de persze ha utána számolunk, hogy minden nap két saláta meg egy alma, akkor az már nem is olyan sok. Nekem elképzelhetetlen hogy ne szarja naponta legalább kétszer. Ja és ez a lány is végül evett valamit ami meghajtotta, és sikerült neki.


Egyébként a beöntés nem fáj, és nem is annyira kellemetlen. Análszex előtt is megcsinálják a lányok, szóval nem egy olyan komoly dolog.

2013. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél be egy glicerines kúpot, vagy pezsgőkúpot. Utóbbi szerintem jobb, a glicerines rám semmilyen hatással nem szokott lenni.

Ha nincs hatással, akkor beöntés. Egyáltalán nem fáj. Szerintem nem is olyan kellemetlen és utána legalább megkönnyebbülsz. Én is sokszor adtam már magamnak, mert elég szorulásos vagyok.

2013. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!