Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A lányom éber kómában van. (...

Juditasszony kérdése:

A lányom éber kómában van. ( ( érez fájdalmat vajon? Vagy hallja amit mondok neki? nem reagál semmire. ( ( oLyan válaszoljon kérem aki tudja .

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 22:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindnyájatoknak!:) Vajon fáj neki a kanűl? Még nem láttam sajnos Őt majd csak kedden mehetek be ..addig Szombathelyen van és az 600km ide.(Kértem a kórházat h szállítsák le h közelebb legyek hozzá h mellette lehessek. Kedden hozzák Szikszóra! Istenem már alig birom ki.. De nagyon félek milyen lesz majd úgy látni őt.(
2013. okt. 5. 12:25
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem, az nem fáj neki. Esetleg kicsit kellemetlen nyelésnél, de nem fáj. Ha eltávolítják a kanült, lesz hangja is.
2013. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de honnan tudsz te ilyeneket?..én sosem hallottam ezeket a dolgokat.KÖszönök mindent
2013. okt. 6. 10:30
 14/22 anonim ***** válasza:
intenzív osztályon dolgozok... :)
2013. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szeretném meg köszönni! A válaszokat!Nagyon nehéz időszak ez és nem látszik még a vége:( de remélem sikerül majd felépülnie...
2013. okt. 6. 22:04
 16/22 anonim ***** válasza:
Szia ! Hogy van a lányod ? :-) Remélem minden a lehető legjobban alakult !!!
2013. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kíváncsi vagyok, nagyon remélem, hogy sokat gyógyult már.
2013. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm az érdeklődést! Már magánál van.) Csak a mozgása nem jött még helyre... Meg a beszédközpont sérült de mindent ért amit mondok neki figyelget, nézeget. Ami mist aggaszt az felfekvése.( sajnos mozogni nem tud izommerevség van nála.:( De él!! és ez remélem idővel h kialakul majd. Hálás vagyok Mindenkinek érte ,hogy segítenek neki,, Főleg Istennek ,,aki visszahozta őt...
2013. nov. 22. 11:52
 19/22 anonim ***** válasza:
Milyen, mekkora a felfekvése és mivel kezelik?
2013. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
én nwm láttam,mert a fenekén van,álitolag tenyérnyi ,,már kivágta neki a sebész de párnapja lázasodik...és nagyon aggaszt h nem tudják mitől.( kötözik és tisztitják de nem tudom mivel kezelik.( Forgatják de a mozgáshiány látszik e miat is erősödik nehezen..gondolom.De reménykedek h felépül idővel..
2013. nov. 24. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!