Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mit tesztek ilyenkor? (...

Ti mit tesztek ilyenkor? ( pzs kidörzsölte az orrom, többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sikeresen én is megfáztam :D

Sokszor tapasztalom hogy a pzs kidörzsöli sz orromat, ti mit tesztek hogy megakadályozzátok, és mit tisztek ha kidörzsöli?


Köszi előre a válaszokat! ( most testápolóval kenem :) )



2013. szept. 23. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


ez nagyon jó,


meg vegyél balzsamos dobozos zsepit, ami lágyabb és megfázásnál azt használd.

2013. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Plaga ***** válasza:
Hát testápolónál nem tudok jobbat mondani, bár ha szétdörzsöltem az orromat, akkor babapopsivédő pápírral nedvesítem és sikítok a fájdalomtól
2013. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Textilzsepi vagy mentolos orrkrém. :)
2013. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minél semlegesebb illat-, és színezékmentes jó zsíros krémmel kéne bekenni. Ha van rá mód inkább természetesebb cuccal. Pl.: házi körömvirágkrém, kakóvaj, vazelin-ez kevésbé természetes, de az előzőek hiányában megteszi. Patikában esetleg lehet kiméretni ezekből.
2013. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Plaga ***** válasza:
20%
Fogat mosok, aztán narancsot eszek rá
2013. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
enem. jó rá az alsol krém, a sudo creme vagy a shea vaj is. Én allergás vagyok a parlegfűre és iylenkor nagyon durván náthás vagyok 2-3 hónapig, egyfolytában kennem kell.
2013. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és fontos a a puha vastag zespi. Én scak a dm-es 10-es csomagolásban lévő zsepit használom. Az a alegjobb.
2013. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^kezd úgy kinézni hogy meggyógyultam, most már csak egy kis orrfolyás van. Én zewa zsebkendőt használok :) nekem az vált be. Még jöhetnek nyugodtan válaszok! ( megy nektek a zöld pacsi)
2013. szept. 24. 06:24
 9/10 anonim válasza:
én neogranormont használok. Bármilyen popsikenőcs jó, például sudocrem. A lényeg, hogy ezek a kenőcsök hámosítanak, azaz felgyorsítják a bőr gyógyulását, egy éjszaka alatt 50%-os változás. a testápolót felejtsd el, az semmire nem jó, sebre meg főleg nem. Én egyszer, amikor kegyetlenül ki volt dörzsölődve az orrom, és az ünnepek miatt a gyógyszertárak zárva voltak napokig úgy oldottam meg, hogy nem fújtam az orrom otthon. Csináltam 2 zsepiből tampont és bedugtam az orrlyukaimat. Órákig cserélgettem és addig is gyógyulgatott az orrom. Szélsőséges megoldás, de a szükség nagy úr... :D
2013. okt. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja, azt elfelejtettem beleírni, hogy azért tamponáltam az orromt mert nem volt otthon hámosító kenőcs. AMúgy nem csak a popsikenőcs jó, hanem a körömvirág krém. Az is hámosít, és természetes :)
2013. okt. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!