Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet a gyomromnak?

Mi baja lehet a gyomromnak?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje vannak gyomorsav problémáim, amik az utóbbi időkben egyre rosszabbak lettek, egyre többször előfordult, hogy gyomorsavat hánytam ki. Kezdetben Rennie-t szedtem, nem használt, nem rég írtak fel quamatelt, de nem küldtek el semmilyen vizsgálatra mondván, hogy biztos stressztől van és menjek el pszichiáterhez. Erre még nem sikerült sort keríteni.

Tegnap óta viszont nagyon megy a hasam, semmi nem marad meg bennem, eszem a széntablettát, de semmit sem segít, ráadásul változó időközönként kb fél-1 percig tartó erősen szúró fájdalmat érzek a gyomromban.

Eléggé meg vagyok ijedve, máskor is ment már a hasam, de ilyen fájdalmaim sosem voltak és mivel az utóbbi időben több a panasz a gyomromra, de nem vizsgáltak ki, tartok tőle, hogy valami baj lett ott. :S

Szerintetek mi okozhatja ezt?



2013. szept. 8. 17:28
 1/1 anonim válasza:
Miért nem mész orvoshoz? Mit vársz ,hogy majd valaki ad egy tanácsot, hogy mitől gyógyulsz meg?
2013. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!