Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a baja a gyomromnak?

Mi lehet a baja a gyomromnak?

Figyelt kérdés
Már kb szeptember óta, van ez a gondom, naponta elég sokszor érzem azt hogy wc-re kell mennem, és ha elmegyek "akkor kell is", voltam orvosnál először egy hét diétán voltam (elég sok édességet eszek bár azóta nem annyira sőtt, de gyümölcsből sincs hiány ) az nem segített, szedtem normaflort az sem sokat segített, aztán már voltam végbél türközésen is mert hogy fogytam is 7kg-ot 2-3hónap alatt, de minden negatív lett, írtak fel két fajta gyógyszer így valamennyivel jobban vagyok viszont nem tökéletes, azt mondták lehet idegi alapon hogy izgulok suliban vagy valami, de én nem értem miért izgulnák semmi olyan nincs és nem is szoktam izgulni...! Valaki adjon tanácsot hogy mit csináljak másképp mert így nagyon nem jó semmit sem csinálni :(
2009. febr. 9. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, én is voltam így én is kb két három hó alatt fogytam 15kg-ot, nekem is azt mondták lelki oka van, nekem is minden leletem negatív lett, nem derült ki azóta sem mi volt és azóta sem sikerült visszahíznom csak a felét és nagyon hiányzik, arra fogták hogy egy helyen dolgozom a párommal, nem jó a kapcsolat, és hagyjam ott.. nem hagytam azóta sem lett jobb, de nem is híztam vissza.. gyógyulást kívánok
2009. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na az orvosok jó hülyék, hogy gyógyszert írtak fel. Minden bizonnyal nincs rendben a bélflórád, és ezen nem igazán segítenek mérgek és vegyszerek (gyógyszer) Először is TILOS cukros/lisztes dolgokat enni! Tehát nuku édesség! sok zöldség, lehetőleg nyersen vagy párolva, sovány húsok: pl csirkemell vagy hal. Vannak ezen kívül probiotikum készítmények (táplálékkiegészítők) amik helyreállítják a bélflórát. Sok sikert.
2009. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kipróbálom
2009. febr. 11. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!