Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

sziasztok pár napja estefelé el kezdek kicsit nyugtalankodni hogy valami bajom lehet mert fáj a fejem néha (esténként) a tarkómnál néha elől a homlokomnál amint kikapcsolom a tévét nagyon elkezdek pánikolni a szívem is gyorsan ver de 4-5 napja minden este hosszas pánikolás után elalszom bevallom kissé sokat ülök a számítógép előtt úgy 2 naponta mozgok mondjuk focizok bicajozok kissé túlsúlyos vagyok de a nyáron egy keveset leadtam de ez csak most kezdődött aug 21. kérlek mondjátok meg mit tegyek illetve mi bajom van

14/F



2013. aug. 26. 21:29
 1/3 anonim válasza:

Régen nekem is sokat fájt a fejem, szerintem nekem főként amiatt, hogy sokat idegeskedtem mások hülyesége miatt, elmentem reggel a suliba, felhúztak az ottani dolgok, és délutánra már tiszta idegbeteg lettem. Ezenkívül fájhat az embernek a feje akkor is, ha nem iszik eleget, túl sokat ül a számítógép előtt szünet nélkül(!!), ha huzatban ülsz sokáig, ha túl sokat vagy a napon és nem takarod semmivel a fejed, meg még az isten tudja mi mindentől.

Szerintem próbáld meg végig gondolni, hogy ezek a dolgok, és az ehhez hasonló apróságok okozhatják-e. Ne pánikolj és ne képzeld be magadnak, hogy valami komoly dolog áll a háttérben (persze nem lehet tudni, de ne egyből arra gondolj, hogy ez biztos agydaganat, érted?!) :) Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezek a fejfájások enyhék eddig mindig nappal szinte nincs is most is csak a tarkómon egy kicsit fáj de tulajdonképpen semmi más bajom nincsen
2013. aug. 26. 22:06
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem valószínű, hogy bármi komolyabb dolog állhat a háttérben, de ha biztosra akarsz menni elmész az orvoshoz, ő csak többet ért hozzá (függetlenül attól, hogy nem bírom az orvosokat).
2013. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!