Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Félek.

Mi lehet ez? Félek.

Figyelt kérdés
Néhány napja tompán fáj a derekam, tegnap görcsölt a gyomrom , hánytam és ment a hasam. Ma is egész nap tompán fájt a gyomrom, a bordám alatt, és a derekam is. A hasamon bal oldalt látszik egy kitüremkedés, ugye nem rák?? Ezen kívül nincs más panaszom. Egy vesém van, kiskoromban tumor miatt kivették a másikat, azóta gyógyult vagyok, nincs problémám. Nagyon félek, reggel megyek orvoshoz, mi lehet ez?! :( Köszi

2013. aug. 15. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi!!!Valószínű vírus.Most sokaknak van hányás hasmenés vírusuk!Az orvoshoz okvetlen menj azért el.Gyógyulást!
2013. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Voltam dokinál, adott ilyen hólyagfertőtlenítő cuccot (bár nem értem minek, a vizeletemmel minden rendben), nem is mondott semmit, Normaflore-t is írt fel, továbbra is nagyon fáj a gyomrom az egyik oldalt, hnap sztem elmegyek az ügyeletre
2013. aug. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!