Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hete hasmenésem van, félek!...

1 hete hasmenésem van, félek! Mi történhet?

Figyelt kérdés

8-9 nappal ezelőtt kaptam bekaptam egy vírust, ami telejsen ágynak döntött.. 40 fokos láz, hányás, hasmenés.. több mint 7-8 kilót fogytam, még mindig alig eszek, de már majdnem minden oké (jól érzem magam, mászkálok..stb., minden tünet elmúlt a hasmenést kivéve.. még Bolussal (megfogja a székeltet, hasfogó) sem múlt el. Iszok rendesen, de félek hogy nem fog elmúlni, nem tudom orvoshoz forduljak-e, vagy hogy bármi következménye lehet-e..

Olvastam egy cikket hogy meghaltak benne többen is emiatt, és most nagyon megijedtem...

Mit csináljak?



2013. aug. 4. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyan ez volt menj el orvoshoz hogy írjon fel antibiotikumot. A hasmenés miatt pedig ne aggódj. Kerüld a tejtermékeket és a savas ételeket. Egyél inkább csak kekszet és igyál sok vizet,teát.
2013. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!