Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ötletek, hogy mi lehet ez?

Ötletek, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval. Sűrű vizelés, eddig szorulás, most már inkább hasmenés, evésnél gyors teltség érzet, enyhe fáradság. Ma megjött, de elég gyenge, világosabb, mint a megszokott és nagyon fájt mellé a derekam. Mielőtt megjött előtte 2nappal fájtak a melleim is. Legutoljára nemi kapcsolatom 2 hónappal ezelőtt volt, ezek a tünetek mostanában jelentkeztek nagyjából másfél hete. 2 terhességi tesztet is csináltam mind a 2 negatív. Mi bajom lehet ? :(
2013. júl. 25. 21:55
 1/2 csirpi válasza:
Szia.Szerintem összeszedtél vmi. baktériumot.Nekem midíg fáj a derekam,a mellem is fáj elötte,szerintem ez sok mindenkinél így van.A sűrű vizelés felfázást is jelenthet nőknél.Simán menj el a házi orvoshoz a hasmenéseddel.Vagy vegyél be széntablettát.Szerintem nincs komoly bajod.
2013. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, majd elmegyek orvoshoz, csak elég parás vagyok, hogy mi van, ha még is terhesség..:D köszönöm szépen a válaszodat !! :)
2013. júl. 26. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!