Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van felesleged? Hogyan fogytál...

Van felesleged? Hogyan fogytál le? Ötletek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
nem volt mit ennem.
2013. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez most komoly? és mekkora változást jelent ez nálad?
2013. jún. 22. 18:31
 3/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Paleolit étrenddel fogytam 5 hónap alatt 18 kilót. Még 13-15 kilót le fogok adni és akkor tökéletes leszek a 183 centimhez. 112-ről indultam. 24F
2013. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Paleoval csak nagyon óvatosan!!!!!!



Attól függ mennyi felesleged van, nekem olyan 7-10 kg volt. Ezzel is normál súlyúnak számítottam, szerencsémre jó alkatom van.

Egyértelműen a mozgáshiányból adódott a feleslegem, nincs nagyon kitartásom sem, és nem szeretem a sportokat igazán (az úszást, de nagyon nehézkes ennek a sportnak az űzése, főleg időben)

Réka napi 20 percezek. 2 hét alatt , 3,5 kg ment le.

Nem azt mondom, hogy pontez a videó segít, hanem azt hiszem mindenféle mozgásforma, ami több kalóriát éget el, mint amennyit bevittem.

Mellette rengeteg zöldséget fogyasztk, mert igényem is van rá, ugye az edzéseknél, fogyókúráknál nagyn kell vigyelni a vitamin, és ásványianyagpótlásra.

Magamnak annyiban segítettem még, hogy amikor edzek akkor szedek étrendkiegészítőt is (élelmiszerrstot, hogy az anyagcserém, gyors maradjon.)

2013. jún. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam cukorbetegséget állapítottak meg 2 éve. Diétával, kis mozgással (hol sikerül időt energiát szakítani rá, hol nem) 28 kilót adtam le. (138-ról)

Jelenleg megállt 3 hónapja... megakadt a tudomány részemről :-) Felfelé sem megy szerencsére, de lefelé sem :-( Most próbálok többet mozogni. Persze a több sportolás nagyobb izomnövekedéssel jár, ami testsúlygyarapodást jelent. Ha a súly nem is megy lejjebb, alakon nagyban változik. Kifogytam minden ruhámból. Így elmondható, egyáltalán nem olcsó mulatság a nagymértékű fogyás. Egy komplett ruhatárat átcserélni kész vagyon. Még nyáron nem nagy ügy, de őszi, téli szezonban...

2013. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Julie S ***** válasza:
Paleolit étrenddel fél év alatt -20kg. (173cm/78kg-ról) 28/N
2013. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van ezerféle fogyókúra, sok közülük egyáltalán nem, vagy átmenetileg hatásos, később többet szedsz magadra, megint mások (vagy ugyanazok) meg károsak az egészségre.

Ne ilyen forrásoktól vegyél tanácsot, hanem menj el egy dietetikushoz, mondd el az egészségi állapotodat, és akkor az valóban személyre szabott tanácsot ad, ami biztonságos és hatékony. Ezért pedig felelősséget is vállal, nem úgy mint itt.

2013. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A Tengerész ***** válasza:
Felét enni, dupláját mozogni. Havi 0,5- 1 kg megy le, ami nem nagyon látványos, viszont hízni se egy hónap alatt híztál meg.
2013. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!