Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy eddig fáj?

Lehetséges, hogy eddig fáj?

Figyelt kérdés
Elkaptam a vírust, amit sok ember elkapott mostanában. Hőemelkedés, hasmenés, torokgyulladás, végtagfájdalmak. Na már most, a mandulám nagyon be volt dagadva, a nyakamon ki lehetett tapintani. 5 napja tart a betegségem, az orrom folyik és a torokgyulladás már elmúlt 3 napja, de a mandulám még mindig fáj a nyelésnél, azonban már nincs bedagadva. Ez normális, hogy eddig gyulladt a mandulám?

#mandula #szeretemasört
2013. júl. 20. 22:45
 1/4 A kérdező kommentje:
hozzátenném, hogy erősen köhögök és köhögés közben jobban fáj a mandulám. Már szakadozik fel 2 napja, végső stádiumban vagyok. A köhögéstől is fájhat folyamatosan?
2013. júl. 20. 22:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán menjél el orvoshoz...
2013. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magától a vírusos betegségtől is fájhat még. Egy klasszikus vírusos nátha is eltarthat 9 napig. Egy mondás szerint a lefolyás 3x3 nap. Az első3 napon súlyosbodik az állapot,a második 3 nap "tombol" a betegség,a harmadik 3 napon pedig gyógyul.
2013. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mennék én orvoshoz, de hétvégén nem tudok. kötőhártyagyulladásom is van, de az már mellékes..
2013. júl. 21. 00:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!