Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet-e agydaganatom?

Nagymárton kérdése:

Lehet-e agydaganatom?

Figyelt kérdés
Sokszor szédülök, hányingerem szokott lenni főleg reggel,egyensúly zavart érzek magamban és ma például arra lettem figyelmes,hogy a bal szemem néha elkezd remegni.Régebben a fejem is fájt bár az elmúlt(igaz néha visszatér).Emellett fáradékonyabb vagyok és néha gyengébbnek érzem magam,étvágyam sem az igazi. Voltam vérvételen kis vashiány volt ott csak, az orvos megmérte a vérnyomásom, meghallgatta a szívemet, megkopogtatta a gyomrom netán ott nincs-e baj.Voltam neurológusnál is szerinte semmi gond nincs a szervezetemben. Ekg-ra,vizeletre is félévente járok mert sportolok, voltam szemészeten is sehol semmi. Azért nem vagyok nyugodt, mert eddig nem voltak ilyen tüneteim mégis mindenki azt mondja pszichés(az orvosok is és bárki aki lát.)Lehet hogy nevetséges amit mondok de van egy lassan gyógyuló seb a kezemen(3 hete vágtam el véletlenül késsel de max1-szer 1-es nagyságú) és olvastam hogy ez is lehet a daganat jele.Ti szerintetek mi lehet a bajom? Jogos a félelmem?
2013. júl. 18. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A gerinceddel van baj, ilyen egyszerű.
2013. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért lenne a gerincemmel? hányinger hasmenés mért gerincprobléma?
2013. júl. 18. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Hehe, keveset tudsz az emberi szervezetről :) Menj el egy masszázsra vagy csontkovácshoz. Nézd, ha tévedek még mindig igazad lehet... :/
2013. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval lehet?
2013. júl. 18. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van tényleg a gerinceddel lehet baj :) esetleg gerincferdülésed van?
2013. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudok róla hogy lenne
2013. júl. 18. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!