Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fogok még hányni?

Fogok még hányni?

Figyelt kérdés

Szerintem szalmonellás lettem... Hánytam most egy csomót, de amennyit tudtam, hogy akkor már jöjjön ki... Viszont hányingerem van még mindig. Próbáltam hányni de már nem jön semmi.


Szalmonellával mennyit hány az ember az elején? Többször "szokás"?


2013. júl. 7. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiam egyáltalán nem hányt, neki zöldes színű, vizes hasmenése volt sokáig.
2013. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit ettél mostanában, hogy esélyed van a szalmonellára? És mikor, hány napja?
2013. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szalmonella fertőzés magas lázzal is jár, szünni nem akaró hányással, másnál hasmenéssel is. Lehet, hogy nincs is szalmonellád, csak egy erős gyomorrontásod van. Pótold folyadékkal /tea/ a veszteséget, tegyél bele egy csipetnyi sót is. Legfeljebb egy kis főtt krumplit egyél, ha már nagyon éhes vagy.
2013. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Azért gyanakodtam szalmonellára, mert tesóm is az lett pár napja. Viszont lehet hogy ő is csak gyanította hogy szalmonellás, és valójában valami vírus és tőle kaptam el... Nem tudom.

Lázam nem tudom van-e, de fáj a fejem, pedig az nagyon ritkán szokott.


Amúgy azóta hánytam megint, de már jobban érzem magam hányinger ügyileg.

2013. júl. 7. 09:59
 5/7 A kérdező kommentje:

Basszus!!!!!!!!

Véreset hánytam :S Egy ilyen 5-6 cm átmérőjű körben volt összeállva a vér. Ilyenkor mit kell csinálni? : S

2013. júl. 7. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Asszem menj át az orvoshoz, ha rendel.

Ha nem, ügyelet.

MOST!

2013. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi de szerintem nem kell. Biztos csak az erőlködéstől volt. Utána hánytam még hatszor és semmi vér nem volt benne.
2013. júl. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!