Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért remeg a fejem? Mi az oka?

Kovacs borka kérdése:

Miért remeg a fejem? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Időközönként remeg,főleg kommunikációnál és nagyon zavaró!Nem iszom alkoholt,szeműveges vagyok,már 2éve küzködök ezzel a problémámmal,néha azért nem megyek sehová mert nagyon zavaró.

2013. júl. 6. 17:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen a dohányzás eddig is napi 10 szál volt,most egy hónapja egész nap semmi ,de este 1-2 szál. Itt tartok,remélem az estit is leteszem hamar. A gyógyszert amit kaptam abbahagytam kb.másfél hete,mivel kimondottan reflux-ra utaló tünetek jelentkeztek nálam pl.ég a torkom,sav jön föl,nagyon rossz közérzet stb. amióta nem szedem sokkal jobb. A fejremegés,mintha enyhült volna (talán tényleg a cigi?) de volt olyan nap amikor egy szálat sem szívtam,akkor is remegett a fejem. Visszatérve az orvos által felírt gyógyszertől úgy éreztem magam ,mintha a tudatomat befolyásolta volna (tudatmódósítót kaptam??????) Hát ez nekem most érthetetlen!!!!Ha valaki tud jobbat várom...szőlőmagolajat kezdtem napi szinten fogyasztani 1 kávésk.naponta Nagyon jó!!!!Ez amit kitaláltam,várom a hatását...:-)
2013. okt. 8. 18:06
 12/15 A kérdező kommentje:
A gyógyzer amit kaptam abba kellett hagynom(az orvos nem tudta csak a kontroll vizs.-on mondtam neki) mivel refluxra utaló tüneteim lettek.Sajnos.Rossz volt a közérzetem is.Most még mindig nem tudja mitől van,újra felírt egy gyógyszert,Rivotril.Hát ezt abszolút nem szeretném szedni.!!,Bent a rendelésen bájos mosollyal közölte velem ,most ad egy olyan enyhe nyugtatót (napi 1x felet ) próbáljuk ki és decemberben újra kontroll.A véleményem nem túl jó,mert ezt megemlítettem neki,hogy nem szeretnék hozzászokni nyugtatókhoz,és szerintem ez is olyan! Jóga,Meditálás,..nem tudom valami mást kellene kipróbálni,ha valaki tud segíteni ebben a témában örülnék!!
2013. okt. 13. 15:17
 13/15 anonim válasza:
Nekem is évek óta remeg a fejem, már mindent vizsgáltak, oka ismeretlen. Ha sikerrel jártál valahol, kérlek oszd meg .
2017. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám!!! Amikor feszengek, rágörcsölök valamire, akkor szokott ez előfordulni. Amikor zavarban vagyok, ideges vagyok vagy valami ilyen jellegű. Utálom, én is néha félek elindulni itthonról, borzalmas. Valaki nem tud valamit, ez ellen? Vagy, hogy mi lehet az oka.
2017. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ezzel a problémával küzdöttem évekig, és egy idő után kezdett nagyon nyomasztani. Beszédeknél, elődásoknál, nálas a kommunikációnál jelentkezett. Aztán abba maradt miután rájöttem hogy ez pszichéseredetű, én okozom magamnak, és ahogy én okozom magamnak csak en tudom abbahagyni is. Szabadítsd fel magad minden gátlás aló, és hidd el hogy az emberek kiváncsiak rád, és nem esznek meg ebédre.
2018. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!