Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért remeg a fejem? Mi az oka?

Kovacs borka kérdése:

Miért remeg a fejem? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Időközönként remeg,főleg kommunikációnál és nagyon zavaró!Nem iszom alkoholt,szeműveges vagyok,már 2éve küzködök ezzel a problémámmal,néha azért nem megyek sehová mert nagyon zavaró.

2013. júl. 6. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A remegések általában idegrendszeri eredetűek, a neurológián foglalkoznak ilyen problémával.
2013. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen,voltam neurológián,kivizsgáltak,Sajnos nem tudja az orvos ,hogy mi lehet az oka (szervi elváltozás nincs).

Nyugtatót akart felírni,de nem szeretnék ilyen gyógyszert szedni: RIVOTRIL!

Már arra is gondoltam,elmegyek egy másik orvoshoz.

Vagy? Nem tudom hová forduljak segítségért!

2013. júl. 7. 11:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Szervi elváltozás nem mindig látszik, a remegésen kívül esetleg van valamilyen eltérés a vérképben?
2013. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A koleszterin magasabb a normál értéknél.Emer vizsgálaton is voltam(fej) "lehet hibásan írtam:régen ct vizsg.-nak hívták)ott az agyi erek nem mindenhol kapnak elég oxigént,napi 6-7 szál cigit szívok,de nem ez a remegés oka:mondta az orvos.Mondja a doki minden embernek lehet ilyen a vizsg.-i eredménye,nem befolyásolja ,de még az élet hosszát sem.
2013. júl. 7. 18:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Értem, azért én megpróbálnám csökkenteni a koleszterinszintet, természetes megoldás erre a nyers fokhagyma.
2013. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Nyers fokhagymát,szinte minden nap eszem.Nem tudom,de estleg valamilyen alternatív gyógyászatra kellene-e elmennem,pl.kineziológiára,vagy ha javasolna mást?Próbáltam a nyaki izmokat masszírozni,kicsit segített de nem hatékony hosszútávon.Keresem továbbra is a megoldást!!!!
2013. júl. 8. 10:14
 7/15 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem egy Molekuláris Neurológiai vizsgálatra,holnap egyeztetünk időpontot.Bp.Tömő utca 25-29. Remélem sikerül,mellette azonban keresek alternatív gyógyulásra lehetőséget,megköszönöm ha ebben valakinek lenne ötlete,hova forduljak segítségért.
2013. júl. 8. 11:30
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma megkaptam az időpontot a molekuláris neurológiára szept.5-e és augusztus közepén megyek egy természetgyógyászhoz is.Majd írok a fejleményekről,de ha addig is valakinek lenne ötlete,szívesen fogadnám.mert ugye ez még messze van. köszönöm a segítségeteket!
2013. júl. 9. 13:15
 9/15 A kérdező kommentje:
Voltam vizsgálaton,vért is vettek,vérképem jó,minden rendben.Valójában az orvos sem tudta megmondani az okát,egyenlőre "kisérletképpen"kaptam egy gyógyszert a neve:Propranolol Akadimpex40mg 3x1 Szedem és igencsak enyhült a fejremegés.De nem szeretnék gyógyszert hosszútávon,okt.11-én kontrollra kell mennem.Ha valaki tud jobbat,kérem írjon!!!Köszönöm!
2013. szept. 22. 15:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Kísérletképpen abba is lehet hagyni a dohányzást, talán mégiscsak van összefüggés a kettő között.
2013. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!