Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aranyér okozhat szivárgást?

Az aranyér okozhat szivárgást?

Figyelt kérdés

Az orvos írt fel Mastut, ami... nem sok mindent ér szerintem.

Lényeg, hogy mióta aranyeres vagyok (fél éve), csinálhatok bármit, egy idő után akkor is megjelenik a "féknyom" az alsógatyában. :-\


A proktológus ebben a korban eltanácsolt az operációtól, mondván, hogy nem garantált, hogy nem újul ki a dolog (pedig viszonylag olcsón, 70 euróért vállalja a műtétet, az átlagos 200+ eurók helyett). Szerinte várjam meg a negyven éves koromat, akkor operáltassam, és utána, ha szerencsém van, a másik negyvenet már élhetem anélkül. Minden esetre, bizonyos szituációkban nagyon kellemetlen tud lenni... Az aranyér is, és a szivárgás is. :-\


21/F


2013. júl. 2. 20:53
 1/3 Miklós G. ***** válasza:

Milyen szivárgásra gondol? Vérpecsételés, vagy széklet? Egyébként véleményem szerint a legjobb kúra, a haemorid végbélkúp és/vagy lioton gél! A detralex tabletta is hatásos lehet a képződött thrombus oldásában. A műtét semmi esetre sem ajánlott! Kérdést privátban.


Üdv!

2013. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a hemoclin gél-t használom, nekem az válik be!
2013. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Judy11 válasza:
Van egy új eszköz a Hemor-Rite, ez kezeli a már meglévő aranyeret és meggátolja a kiújulást. Nekem bevált.
2013. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!