Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anya beteg mit csináljak?

Anya beteg mit csináljak?

Figyelt kérdés
anya beteg lett nem tudom mit adjak neki:s van itthon gyömbér meg ilyesmi abból csináltam neki teát:) nevelő apám nincs itthon majd csak este 11 után ér haza.ma nem mentem suliba mert segítek neki:) láza van.38.5 :s nurofent ivott de nem használ... fáj a gyomra is... mostanában elég sok stresst érte őt:( meg még a torka is fáj néha... én most voltam beteg.. leehet én is elkaptam most mert fáj a mandulám meg a fejem:s mind1 a lényeg hogy mit adjak anyának?

2013. jún. 27. 09:42
 1/7 anonim válasza:
Annyira nem értek hozzá, de talán egy jó forró leves és egy kiadós alvás segíteni fog! Takarózzon be jól!
2013. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meleg tea az jó ötlet. Esetleg mézes kenyér, ha van otthon.
2013. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Egyébként milyen suliba? Már nincs iskola.

2013. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
belgiumban lakok és itt holnap van vége::c:)
2013. jún. 27. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Orvosnál volt már? Ha valami fertőző nyavaját kapott el az nem játék! Lehet hogy gyógyszert kell rá felírni. Ha meg nagyon beteg hívd ki az orvost, legalábbis nálunk kijön a háziorvos ha ilyen van. Egyébként a tea jó ötlet, adhatsz neki lázcsillapítót is, diétás ételek, nekem ezt szokta tanácsolni ilyenkor a doki, persze a gyógyszerek mellet amit felírt! Jobbulást neki!
2013. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs méz:_( de jó ötlet!:)
2013. jún. 27. 10:00
 7/7 A kérdező kommentje:
diétázunk amúgy is:3 kandida diéta;) egyébként szerintem az lesz.. elmegyek vele az orvoshoz:)
2013. jún. 27. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!