Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok én ilyen, vagy...

Miért vagyok én ilyen, vagy ez valami hülye betegség?

Figyelt kérdés
Ha menni kell valahova, inkább kihagyom, vagy ha megyek nem tudok csatlakozni a beszélgetésekhez, hanem csöndben vagyok. Szüleimmel sem beszélek különösebben, szólnak valamit max mormogok valamit és ennyi. Számítógép előtt töltöm napjaim nagy részét, nincs jobb dolgom egyáltalán. Üresnek tartom az életemet, de nem tudok ellene tenni. Sokszor lelkiismeretem van dolgok miatt. Van, hogy veszekszek szüleimmel és még én bánom meg.
2013. jún. 27. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem betegség, én is ilyen vagyok, szerintem visszahúzódó vagy, bátortalan, talán valahol félsz az emberektől
2013. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kiskorom óta ilyen vagyok mondjuk.
2013. jún. 27. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,visszahúzódó ,csendes típus vagy. De a számítógépezés nem fog segíteni,h egy kicsit "lazább",nyíltabb legyél. Néha próbálj meg helyette inkább emberekkel lenni.
2013. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán adatik meg. Nincs hozzá kedvem
2013. jún. 27. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit alacsony az önbizalmad és nincs kedved olyan dolgokhoz, ahol meg kellene nyilvánulnod, mert félsz, hogy beégsz vagy nem tudsz értelmeset szólni, inkább kerülöd ezeket a helyzeteket és otthon maradsz a géped előtt. Az jó, hogy felismered, hogy ez így nem teljesen jó és keresed a megoldást.
2013. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!