Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vodkatol van? (lent)

A vodkatol van? (lent)

Figyelt kérdés
Az en tortenetem annyi, hogy imadok bulizni es inni a haverokkal. Eddig barmikor amikor vodkanarancsot vagy valamit ittam tok jol voltam siman lereszegedtem de ennyi. 4 hete vodkanarancsot ittunk kb 5 litert, de 6an voltunk. Ra 2 orara megallas nelkul hanytam, elajultam egyszer.. es semmire sem emlekszem. Azt hittem hogy tul sokat ittam tul gyorsan. De 1 hete ujra elmentunk bulizni..kb 3 dl vodkaalmat ittam es ugyanaz a tortenet mint az elobbinel. hanytam es haza kellett engem vinni. Fogalmam sincs hogy mi lehet a bajom, de nagyon remelem hogy az egesz csak a vodkatol van. mast meg ihatok ugye? segitsetek kerlek!!
2013. jún. 24. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kikészült a szervezeted. majdnem 1 liter vodka fejenként?nem azért,de te hülye vagy vagy mi? már fél liter vodkától isa kórházba kötnek ki az emberek,leglaábbis volt már példa rá hogy én magam kellett valakit bevigyek.be is gyulladhatott a gyomrod, a szervezeted kikészülhetett, ennyi piától, én gyomorhurutot vagy dyspepsiát is simán el tudok képzelni. ha ezt tovább folytatod akár ki is lyukadhat a gyomrod, fájni fog a májad, a veséd,vagy még roszabb is lehet.igen, ap iától van,nyilvánvaló,és ha jót akarsz magadnak, pár hétig hanyagolod, már ha kell még az emésztőrendszered.vagy az agyad.vagy a véred..vagy bármi...és az a legnagyobb problémád hogy "mást ihatok ugye segitsetek kérlek".. szánalmas vagy, a beled kihányod és haza kell cipeltetni és ez a legnagyobb gondot? igyad akkor csak tovább..
2013. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a majdnem 1 liter pia fejenkent az tenyleg sok volt. ez igaz. nagyon meg is bantam az egeszet. soha nem szoktam annyit inni. de a kerdesem csak annyi hogy a masoik eset a vodkatol van vagy ha mast ittam volna akko is ugyan ez tortenik? amugy most egy darabig nem fogok inni az teljesen biztos. viszont pia nelkul teljesen jozanul meg nem tudok bulizni.
2013. jún. 24. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Az van,hogy besokalt a szervezeted.Kikészült a gyomrod, a májad.Ha nem állsz le vele,akkor rövid úton lesz egy gyomorfekélyed,és a májadat is tönkreteszed.Ugye nem kell mondanom,hogy annak mi a következménye.De ha nem tudod,itt van róla egy kis tájékoztató.

[link]

Ha neked többet ér a pia mint az egészséged,akkor hajrá.De ne siránkozz mikor azt mondják,hogy nem kaphatsz új májat,mivel az alkoholistákat nem veszik fel a transzplant. listára.

2013. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a vodkától, hanem az alkoholtól van.


Ha jó a társaságod nem kell lerészegedni. Egy-két sört vagy fröccsöt ihatsz, attól jó kedved kerekedik és az alkoholtartalma mégsem annyi, mint a vodkanarancsé.


Ajánlom a Nux vomica homeopátiás szert és végezz egy májtisztító kúrát (pár nap, guglizz rá).


És felejtsd el a vodkát, nekem minden ismerősöm meghülyül tőle.

2013. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!