Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vastagbélgyulladásba (coliti...

A vastagbélgyulladásba (colitis ulcerosa) bele lehet halni?

Figyelt kérdés
5 éve küzdök a betegséggel, többször kiujult már,de most a legdurvább.Kórházban vagyok. Véres hasmenésem van,sehogy nem tudják elállítani, nem eszek, nincs is étvágytam, fogytam.Nagyon gyenge vagyok,már felállni alig bírok.A betegség miatt gyermekem nem lehet,de még nagyon fiatal vagyok.Már nem bírom ezt az egészet, számomra már kilátástalan, már semmi mást nem szeretnék csupán csak meghalni.Már nem akarok felépülni, nincs miért, és nincs kiért.Már nem akarok küzdeni, nem is fogok.

2013. jún. 24. 12:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Van olyan orvos,akinek mondtam, h ni a bajom és megkérdezte, h az meg mi??!! Nekem már 5 éve egy orvosom van, aki professzor,Miskolcon, elég idős már, tehát érti a dolgát...gyógyítani nem lehet, csak azt nem tudom, h akkor a gyógystereket is minek szedem...még csak 20 ves vagyok...én nem fogom ezt csinálni addig míg élek...meg mégis minek, ha családom sem lehet?!Felesleges...
2013. júl. 6. 12:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy írtad, hogy lényegében enni sem tudsz, de azért valamit csak eszel, tehát: szerintem akkor próbálj segíteni a helyzeten a táplálkozásoddal. Nem tudom melyik táplálkozási irányzat segítene rajtad, de biztos sikerül megtalálnod a megfelelő embert, ha más nem ,a neten ,aki meg tudja mondani.
2013. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na,mi a helyzet?Jobban vagy?
2013. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tudom, h szar, de NE ADD FEL! tényleg durva ez a mocsok, de nekem is ez a bajom kb 1 éve és nálam is most ujult ki. Ráadásul babát várok, ugyhogy ne hidd h nem lehet családod! De lehet!!! A párom tud róla, és velem van. Hidd el minden rendben lesz! Lesz aki támogasson és el fog múlni! Mert erős vagy!! Lesz családod is!! Én is sokszor ki votlam, feküdtem a kórházba, ordítottam orákat, h ikább döglenék meg! De nem itt vagyok és most nő bennem egy élet!!! Én nem szedek semmilyen gyógyszert mert mind méreg, persze az elején szedtem de kikészültem tőlük, ráadásul tényleg nem is hatnak mert tudjuk jól h kiujuk csak tünetmentessé tezs! Én megpróbálnék vmi alternatívat. Pl kinába rögtön nem gyógyszerrel kezdenek el tömni hanem a természetben keresik a megoldást! Én a GARTOANAX vasrgagomba készitményt kezdtem el szedni! Még várok h alakul még csak 2 napja szedem ez elvileg jó erre a betegségre! De pl ki próbálhatod az ökonet természetes vitaminjait is! Vagy én még az akupunktúrát! Én ebbe gondolkozom!! Ne add fel!! Tényleg! Írj h mi a helyzet!!
2013. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommentedet! Nem, nem adom fel, már sokkal jobban vagyok! Már dolgozom.
2013. aug. 8. 09:25
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de az egyik barátnőmnek is ez a betegséget diagnoszizálták pár éve. Sajnos az állapota sokat romlott, kapott steroidot, és csak nem javult tőle, volt olyan immunerősítő gyógyszer, ami általában segít az ilyen betegeken, de neki sem segített. Többször volt kórházban, és kapott transzfúziót is. Ma beszéltem vele telefonon, s egy másik orvossal konzultált, aki azt mondta, hogy lehet hogy cytomegalovirus fertőzés is okozhatja a tüneteit, és neki a vastagbelét támadhatta meg, és ha tényleg ez van, akkor csak ezt a vírusfertőzést kell kezelni, és megszűnik a colitise! Úgyhogy 08. 26-án megy szövettanra, ahol kifejezetten erre a fertőzésre nézik meg, 1 nap alatt meg lesz az eredmény, és ha tényleg fertőzés, akkor neki meg is gyógyítható! Bízunk benne, hogy ez a baja, és ha van rá mód, akkor te is járd ezt körbe, mert lehet hogy nálad is ez okozza ezt a komoly tünetegyüttest!
2013. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!