Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vastagbélgyulladásba (coliti...

A vastagbélgyulladásba (colitis ulcerosa) bele lehet halni?

Figyelt kérdés
5 éve küzdök a betegséggel, többször kiujult már,de most a legdurvább.Kórházban vagyok. Véres hasmenésem van,sehogy nem tudják elállítani, nem eszek, nincs is étvágytam, fogytam.Nagyon gyenge vagyok,már felállni alig bírok.A betegség miatt gyermekem nem lehet,de még nagyon fiatal vagyok.Már nem bírom ezt az egészet, számomra már kilátástalan, már semmi mást nem szeretnék csupán csak meghalni.Már nem akarok felépülni, nincs miért, és nincs kiért.Már nem akarok küzdeni, nem is fogok.

2013. jún. 24. 12:11
1 2
 1/16 ivilicious ***** válasza:
küzdj!
2013. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már nem akarok, felesleges! Már nem bírom...
2013. jún. 24. 13:04
 3/16 A kérdező kommentje:
Kössz a sok választ mindenkinek.És még a magyarok összetartòak...pfff...látom..persze mások sok hülyeségeire tudtok irni, ez meg komoly...de inkább megdöglök...
2013. jún. 28. 15:33
 4/16 anonim ***** válasza:
Az orvosok semmit nem tudnak csinálni?
2013. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt sem tudják mitől van. Csak gyógyszereket szedek, semmi több.
2013. júl. 4. 13:02
 6/16 anonim ***** válasza:
Még mindig olyan rossz a helyzet,mint amit először leírtál?
2013. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, olyen is lesz....folyamatosan fogyok...
2013. júl. 4. 17:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki valamilyen probiotikumot.Vagy szedsz azt is?
2013. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem...3 féle gyógyszerem van, abból egy szteroid, és összesen 10 szem van egy napra...
2013. júl. 5. 18:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Más orvosnál, talán más városban nem voltál? Elképzelhető, hogy megérné más orvosnak is megmutatnod magad.
2013. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!