Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyrázkòdás lehetséges?

Nagymárton kérdése:

Agyrázkòdás lehetséges?

Figyelt kérdés
Kb 1honapja szorakoztunk osztalytarsamnal es veletlenul beleutott a kisagyamba azota faj a fejem erzekeny kivulrol is es hanyingerem is szokott lenni(enyhe) csak hetfon megyek neurologushoz mert neg csak most jutott eszembe hogy ezert is fajhat a fejem.eddig komoly betegsegekre gondoltam ezert csak laboron voltam (vervetel,vizelet)
2013. jún. 22. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy attól fáj a fejed, de nem hiszem, hogy komolyabb bajod lenne, még talán agyrázkódásod sem volt. Nekem már volt, és fél órányi amnéziám lett tőle (meg közvetlenül utána nem tudtam egyenesen állni, csak dülöngéltem, mint egy részeg).
2013. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha agyrázkódásod is volt,az 1 hónap alatt már rendbe jött volna.
2013. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát utószele még anyukám szerint is lehet aki szerint makk-egészséges vagyok.Igazából focizom és nem nagyon pihenhettem ki.
2013. jún. 22. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!