Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy ez valamilyen...

Lehetséges, hogy ez valamilyen betegség?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban egyre és egyre jobban kívánom a csípőset. Azt szokták mondani, hogy az a jó, ami kétszer csíp. De hiába eszek meg egy üveg erőspistát vagy hegyes csípős paprikát, egyrészről alig érzem csípősnek, néha egyáltalán nem érzem azt, ráadásul kifelé sem csíp. Emiatt aggódom, de neten nem találtam semmi ilyesmit. Tudom vicces sokaknak, de nekem nem az!
2013. jún. 6. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg! Én 40 éve szeretem a csípőset,soha nem csíp 2x és makk egészséges vagyok.
2013. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És neked is van olyan érzésed, hogy néha nem csípnek eléggé az erős dolgok?
2013. jún. 6. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen ez természetes, a ember hozzá szok egyes ételekhez amik másnak egyáltalán nem jönnek be..


a hagyma kisgyermek koromban csipős volt, ma már nem érzem a csipősségét..


És így tovább, de hogy ha egyedül eszed a csipőset az megárthat a gyomrodnak vagy a beleidnek is!

2013. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!