Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől pattog a fülem? Nem zúg...

Mitől pattog a fülem? Nem zúg hanem pattogást hallok?

Figyelt kérdés

Kb 1hete pattog a fülem..olyan mint amikor bedugul és befogott az orrod meg becsukod a szád és fújsz egy nagyot és akkor elmúlik. Csak nekem nem múlik el. Nagyon gyorsan pattog, de nem fáj. Nagyon zavaró mert aludni sem tudok. Ha arra az oldalra fekszek amelyik pattog akkor nem hallom csak. A fülemet minden nap tisztítom fürdéskor a vizet meg fültisztító pálcikával itatom fel.

Esetleg az lehet a baj, hogy napi egy órát hangos gépek mellett dolgozom? Vagy mi lehet az oka? Tud valaki valami tippet adni?



2013. jún. 20. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fülzsír okozta, hiába mostam ki én is minden nap alaposan. Nagyon mélyen volt, és amikor vizet öntöttem a fülembe, majd félrefordítottam a fejem, elkezdett mégjobban pattogni, majd kijött minden a vízzel együtt. Félelmetes volt, mert azt hittem, valami mászik a fülemben.
2013. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fülzsír is lehet az oka. Nekem is volt, én elmentem a fülészetre és kimosták a fülem. Azóta nem pattog.
2013. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Húúhhaa! Nagyrészt csak akkor jön elő ha lefekszek az ágyba pihenni vagy aludnék este..

Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 20. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen nekem is az éjszaka közepén történt, arra ébredtem!1.válaszoló vagyok, és örülök, hogy ennyivel is segíthettem.
2013. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)))
2013. jún. 21. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Most nekem ez van, elmúlt azóta?
2022. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!