Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért izzadok állandóan és...

Miért izzadok állandóan és ömlik rólam a viz?

Figyelt kérdés
Ha mék valahova nyáron mikor meleg van csak úgy ömlik rólam a viz.Meg ha dolgozok akkor is és másokon meg semmi izzadság sincs.Nálam miért lehet ez meg mi lehet a problémám,hogy nagyon izzadok?

2013. jún. 18. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Téged zavar, hogy izzadsz? Mert engem nem. Nem foglalkozom vele, csak nevetek magamon, hogy nem csinálok semmit, és folyik rólam a víz. ☺
2013. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Más is izzad, csak magadon érzed is, és így úgy érzed, hogy csak te izzadsz :D
2013. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. Üdv a klubban! Nekem a hátam izzad, úgyhogy világos színű ingek kilőve,mert látszik a folt. (ha atlétát veszek föl,azt is átizzadom, ha 35 fok van) Aztán kiröhögnek,hogy miért vagyok feketében.Ilyen a kánikula ecsém!
2013. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ma épp a postára tekertem biciklivel, útközben még jól kimelegedtem, aztán meg a postán bent kellett állni a 35 fokba negyed órát:) Hát gondolhatod, patakokban ömlött szó szerint rólam a víz:D
2013. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ez mitöl lehet,hogy ennyire izzadunk mi lehet az oka?
2013. jún. 19. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!