Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy kaphatom el ezeket a...

Hogy kaphatom el ezeket a betegségeket: aids, szifilisz stb? 17/F

Figyelt kérdés

Nos hát remélem nem vagyok beteg, de szájon keresztül el kaphatom ezeket? nem vagyok biztos hogy aki(k)-től elkaphattam, hogy azok, mert nem hiszem, hogy 16-18 éves lányok akik még iskolába járnak, azok szerintem nem ilyenek.

Nem feküdtem le velük de azt hallottam, hogy ha kilincshez hozzányúlnak pl egy wc kilincséhez akkor már el lehet kapni.

Mivel én elég hülye vagyok nem mindig szoktam WC után kezet mosni. És ki tudja mikor nyúltam a számhoz..

Ha ők nem voltak szifiliszesek akkor én elkaphattam?

Vagy esetleg hogyan adjam elő ezt szüleimnek hogy "nemi" beteg vagyok, hisz én még nem szexeltem.Így elkaphattam.

Köszi hogy elolvastad! A válaszokat előre is köszönöm.



2013. jún. 16. 17:40
 1/4 A kérdező kommentje:
"Így elkaphattam." ez kérdés akart lenni nem kijelentés.
2013. jún. 16. 17:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Az AIDS-t és a szifiliszt sem lehet WC-n,vagy tárgyak megfogásával elkapni,sőt egy trippert sem. Nyugodj meg!
2013. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

tudom hogy hülyén hangzik de a lány keze akárhol lehetett(nemi szervén akárhol) azelőtt mielőtt megfogott valamit. tegyük fel megfog valamit én véletlenül megfogom azt megyek a büfébe a kakaós csigát veszek és ugye kakaós lett a kezem :D és le kell "nyalnom a kezem"

akár még véres is lehetett a keze előtte. 2 hete minden reggel székrekedésem van, és aznap már nem is megyek "nagy" WC-re. a torkom bedagadt azonban az 3 nap alatt eltűnt. 2 hete csak köhögök te ilyen felszakadozottan. milyen betegségem lehet. bocsi hogy kisregény írok de zet vettem észre mostanában.

2013. jún. 16. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a betegségek azért terjednek elsősorban nemi úton, mert a kórokozó elég érzékeny, szobalevegőn perceken belül elpusztul. Ha nincs szoros, közvetlen kapcsolat a fertőzött és a másik ember között, akkor nem jutnak át. Ettől függetlenül javaslom, hogy moss kezet a klotyó után.
2013. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!