Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy segítsek édesanyámon?

Hogy segítsek édesanyámon?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1évben nagyon rászokott az alkoholra!:(

Már odáig fajult hogy, munka előtt is iszik úgy megy dolgozni és munka után is.

Mindig lehet érezni rajta az alkohol szagot. Ráadásul kipirosodik az arca. Szégyenkezek miatta, mert nagyon sokan ismerik ebben a nagy városban.

Akárhányszor találkozok vele mindig mondom neki, hogy érződik az alkohol, ekkora mindenféle kifogásokat talál..Pl.: Biztos az energiaitaltól(????), biztos a mentolos cukortól(????) meg hasonló baromságokat mond.

Egyszerűen próbál hülyének nézni, hogy rosszul érzem. Dehát aki nem iszik nap mint nap az megérzi!!!


Mégis mit tegyek?? Hogy tudnám felnyitni a szemét??

Mérges is vagyok rá,mert mindenki előtt szégyenkezek miatta,de segíteni is akarok.


2013. jún. 7. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Csalódás érte? Mivan az apukáddal?

nincsen testvére anyudnak?nagyid még él?

2013. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincsen testvére és már nagyi sem él!:(

Édesapámmal nem túl jó a kapcsolatuk. Válás lenne a legjobb megoldás, de ha elválnának mindenki az utcára kerülne. Van egy testvérem, vele sem jó a kapcsolata, bár tesómmal szinte senki nem jön..ettől függetlenül rosszul esik neki.

De akkor sem alkoholba kell fojtani a bánatát. Hanyagol engem, hanyagolja a legjobb barátnőit. Így mindenki elfordul tőle! Miért nem hallgat rám? Miért nem látja be, hogy alkoholista lett??

2013. jún. 7. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod anyának lenni nehéz:/ és szerintem nem érzi hogy áll melette valaki aki támogatja,főleg hogy(bocsánat) apukádtól függtök.

kényszerrel senkivel sem jó élni.Soha sincs magánál? Össze vissza beszél? Élénk a tekintete? Próbáltál beszélni vele :(?

2013. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én minden gondját baját meghallgatom, segítek ott és akkor amikor csak tudok. Egy szavába kerül és ugrok. Ha én és a legjobb barátnői nem vagyunk neki elég támasz akkor mégis mennyi ember lenne elég neki?Az én életem sem egyszerű, sok a gond, de mégis erős nő vagyok és napról-napra haladok előrébb a lépcsőn! Miért kell olyan emberekkel barátkoznia újabban akik szintén alkoholisták? Akik csak leépítik? És hiába mondom neki, erre is csak kifogásokat talál!
2013. jún. 7. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez elég szomorú :(

bocsánat de megkérdezhetem hány éves vagy?

2013. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!