Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet biztos módszerrel...

Hogyan lehet biztos módszerrel kómába esni?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek, mert nincsen kedvem a marhákhoz, és komolytalanokhoz. Köszönöm!

2013. jún. 7. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt sehogy.
2013. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem ezt olvastam wikipédián.
2013. jún. 7. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig elhiheted.

Olyan módszer, amivel biztosan kómába esel, de biztosan nem halsz meg, nincs.

Komolytalan válasz? Megfelelő indoklás és kontextus nélkül ez egy komolytalan kérdés.

2013. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mért van az a wikipédián, h szándékosan is elő lehet hozni?? -.-
2013. jún. 7. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert a wikipédia egy vicc.

De ha te most ennyire professzornak érzed magad a témában, csak mert elolvastál egy bárki által szerkeszthető szócikket egy kétes weboldalon, akkor miért minket kérdezel (és főleg miért állsz le vitatkozni velünk) ahelyett hogy mennél, és véghezvinnéd az őrült -és minden bizonnyal ostoba- tervedet?

2013. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kómát rendszerint az agykéreg károsodása, vagy az agytörzsi összeköttetések megszakadása okozza. Ebből kiindulva döntsd el magad, hogy mivel akarod előidézni ezeket a bizonyos károsodásokat.
2013. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Csak úgy ha valamilyen baleset ér, de azt nem mondom el, hogy milyenek, vagy orvos segítségével.
2013. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!