Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt Lyme kórós, hogyan...

Van itt Lyme kórós, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A páromat megfertőzte egy kullancs, semmi tünet nem volt, csak a vizsgálaton derült ki. Még nem mondtak semmit mit kell csinálni, csak majd el kell mennie a fertőző osztályra.

2013. jún. 6. 17:57
 1/3 anonim válasza:
Szia ! Vegye a párod a lehető legkomolyabban a dolgot nekem sajnos apukám és anyukám is lyme kóros lett...apunak nem sikerült meggyógyulnia neki nagyon súlyos volt későn vették észre és apunál bénulások jelentkeztek. Az orvosok úgy saccolták kb 10 éve lappanghatott már a betegség. Anyukám esetében az ízületeket támadta, most is fájnak és gyulladtak az ízületei Ő még annyi kezelést sem kapott mint apu, nem mintha apuval kellően foglalkoztak volna. Ha bármiben segíthetek írj..jobbulást !
2013. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lime teljesen kikezelhető, ha időben észreveszik. Én Lakos Doktornál voltam, egy vérvizsgálat után egy néhány hetes antibiotikum kúra teljesen kikezelt.
2013. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az Index fórum tele van olyan betegekkel, akiket Dr Lakos elküldött, hogy nem is az a bajuk, aztán másik teszttel persze hogy az lett és másik orvosnál hosszú idő után, de javultak / gyógyultak.
2014. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!