Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a derekam, kb.3-4 hónapja....

Énazazén kérdése:

Fáj a derekam, kb.3-4 hónapja. Nem tudok lehajolni, meg fél óránál tovább ülni, miért?

Figyelt kérdés
És azt vettem észre hogy a jobb lábam is elkezdett zsibbadni mellé, 1 hete, hogy ha leülök, a jobb lábam végig elkezd fájni zsibbadni. Mitől lehet ez? Ortopédiára menjek?
2013. máj. 28. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is háziorvoshoz menj, ugyanis a szakrendelések nagy részére úgyis beutaló kell és a háziorvos majd tudni fogja, hogy melyik szakorvoshoz kell menned.
2013. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az oka mi lehet ennek? Még az elején annyit mondott egy ismerős hogy majd elmúlik, meghúztam, de már 3-4 hónapja fáj a lábam meg 1-2 hete ha ne több :/
2013. máj. 28. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos és az orvosok is pontos és célzott vizsgálatok nélkül csak találgatnak. Biztosat ők sem mondhatnak.

Lehet hogy becsípődik egy ideg vagy lehet valamilyen más ízületi vagy izomzati probléma, de én is csak találgatok. Aminek meg igazából értelme nincs.

Majd ha elmész orvoshoz, akkor megtudod az okát.

2013. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!