Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azt mondta az orvos, hogy...

Azt mondta az orvos, hogy legközelebb valamelyik családtagjával menjen. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Apukámnak nagyon fáj a lába. Már több hónapja szaladgál orvostól orvosig, többször volt vér-vizelet vizsgán...

Volt a hematológián is, kezelték 16 napig. Amíg ott volt nem annyira fájt a lába, de most megint alig bír menni!

Az orvosok arra gondoltak, hogy a prosztatájával lehet gond, ezért elküldték mintavételre (biopszia?). Három hetet várt az eredményre. Felhívtuk a kórházat, ahol a nővér azt mondta, hogy meg kell ismételni a vizsgálatot. Ma bement, az orvos megkérdezte tőle, hogy kivel jött. Mondta, hogy egyedül. Az orvos azt válaszolta, hogy úgyis még előbb el kell menjen egy újabb vér-vizelet vizsgára, s egy hónap múlva elvégzi a mintavételt, de akkor az egyik családtagjával jöjjön. Én azért nem voltam ott, amikor bement a kórházba, mert elaludtam! :/

Ez mit jelenthet? Vagy esetleg feleslegesen aggódok?



2013. jún. 6. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez a mondat általában nagyobb problémára utal, esetleg műtétre is. Tapasztalatból mondom, de azért szurkolok, hogy ne legyen komoly baj
2013. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

vagy csak azért mondta, mert fáj a lába és hogy ne egyedül szenvedjen és hogy legyen segítsége , hogy ne legyen még nagyobb kár a lábába!!!!!!!!!!!!!



(Idióták)

2013. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg az az idióta, aki olyanba szól bele, amihez nem ért, idegsebészeti osztályon dolgozik nővérem, és ő jobban tudja, hogy mit jelent az,hogy ha valakinek rokonnal kell bemennie, mert ők nap mint nap ezt mondják, és az nem azért van, hogy kíméljék a beteg lábát
2013. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És akkor elmondanád, hogy miért szokták mondani? :/
2013. jún. 7. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!