Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A lyme kór halálos? Gyógyult...

A lyme kór halálos? Gyógyult már meg valaki belőle?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikummal gyógyítható, nem illik mostanság már belehalni.
2013. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem fedezik fel, akkor lehet gond, vagy ha a beteg nem szedi nagyon pontosan, előírásszerűen az erős antibiotikumot.


Ha ezek rendben vannak, akkor sem 100% a gyógyulás, de lehet ellenőrizni vérvétellel, hogy tényleg rendesen kipusztult-e a Lyme-kór a szervezetből, vagy folytatni kell a kezelést. Az a gond, hogy az állami egészségügy ezt már nem támogatja (talán 3 vérvétel kéne meghatározott időpontokban, és csak 1-et támogatnak, ami önmagában nem ér semmit).

2013. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vagyis, ha én kérem nem vesznek 3 szor vért?
2013. máj. 30. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:

A férjem kigyógyult belőle ezelőtt 25 évvel (mondjuk a negyedik orvos jött csak rá, hogy mi baja és hogy kell kezelni...)

Bár a mai napig sokszor fáradékony és fejfájós, ki tudja miért...


Magánlaborban sem olyan eget verő összeg a vizsgálat ára.

2013. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem maga a vérvétel a drága, hanem az a vizsgálat, amivel a levett vérből kimutatják, amit kell. Szóval ha kéred, az nem elég, ki is kell fizetni. Hogy az állami egészségügynél ezt meg lehet-e tenni, azt nem tudom, de magánrendelőben elvégzik. Nem nekem volt ilyen, úgyhogy sajnos nem tudom, pontosan hova lehet menni, de szerintem a háziorvosod fel tud világosítani, ha ilyesmire van szükséged.
2013. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1,5 éve volt,kaptam rá erős antibiotikumot és vérvételt sem csináltak sem akkor sem utána.lehet nekem lettek szövődményeim? vagy csak bebeszélem magamnak...többet fáj a fejem,fáradékonyabb vagyok,az izületeim sem az igaziak...:S

16/l

2013. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már van pontos diagnózisod, az fél gyógyulás, mert tudjuk, mit kell csinálni, és van hatásos kezelés.

Ha elkezded szedni az antibiotikumot, légy elővigyázatos és a bélflóra egyensúlya érdekében szedjél probiotikumot, nehogy az antibiotikum kúra kiirtsa a hasznos, emésztést segítő bélbaktériumokat és attól legyél még betegebb!

2013. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!