Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha bevettem 17 cataflánt az...

Ha bevettem 17 cataflánt az halálos?

Figyelt kérdés
Rossz közérzetem volt és hát... tudom hogy hülyeség volt, de már nem tudok mit tenni

2013. máj. 29. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha közvetlenül nem is halálos, a gyomrodat tönkre vágja.
2013. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De tudsz, indulj be a sürgősségire most, ki kell mosni a gyomrod! Napi 4-nél nem szabad többet bevenni!
2013. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy ebbe simán bele is halhatsz??
2013. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen, hogy "cataflán" nem létezik, de ha Cataflamot vettél be, akkor hánytasd magad valahogy, hátha még nem szívódott fel annyi diklofenák. Amúgy gyomorvérzést, vese és májkárosodást is okozhat ilyen mennyiség, szóval irány az ügyelet aztán kimossák a gyomrod. -Egy gyógyszerész-
2013. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsánat arra gondoltam, csak kicsit szarul vagyok
2013. máj. 29. 13:14
 6/7 anonim válasza:
orvoshoz most! sőt az első utadba kerülő kórházba térj be de azonnal.. és hát nem lennék a helyedben. :s
2013. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem halálos, de a Cataflam az egyik leginkább gyomorkárosító gyógyszer, a helyedben hánytatnám magam és rengeteget innék, hogy kimenjen a szervezetemből.
2013. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!