Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányingerem van, hogy mulaszth...

Hányingerem van, hogy mulaszthatnám el anélkül hogy összerókáznék mindent?

Figyelt kérdés
Oldalt fekszem az ágyamban és ilyenkor nem érzem rosszul magam,de szeretném végleg elmulasztani. Két napja vagyok lázas beteg, de ez csak most jelentkezett.

2013. máj. 29. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
B6 vitamin, Daedalon, ezek jutnak eszembe. Lehet, hogy valami gyógyszermellékhatás, amit a lázas betegségedre szedsz vagy a betegséged része, és akkor még eltarthat egy darabig. Nekem személy szerint ezek használni szoktak
2013. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rubofent szedtem. Meg C vitamin tablettát. Most vettem be egy B6-ot.
2013. máj. 29. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
A Rubophen paracetamol az nem a gyomrot bántja, arra gondoltam, hogy esetleg valami antibiotikumtól lehet, mert nekem volt ilyen, de azt ezek szerint nem szedsz. A Daedalon vény nélküli, ha tudsz, kérj meg valakit, hozzon neked, tényleg jó.
2013. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
B6 nekem bevált!
2013. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is. Elég gyorsan elmulasztotta. Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 30. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!