Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet elkerülni a rák...

Hogy lehet elkerülni a rák kialakulását, vagy csak szerencsén múlik, hogy lesz e vagy nem?

Figyelt kérdés
például egészséges életmóddal,mozgással..stb el lehet kerülni,?

2012. júl. 10. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megelőzni :(
2012. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elkerülni. Sosem ittam, nem cigiztem, nem vagyok dagadt, sportoltam. Mégis 34 évesen rákot diagnosztizáltak nálam...
2012. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

A kialakulás esélyét lehet csökkenteni.

Ha nem dohányzol, azzal csökkented a gégerák, szájüregi-, tüdő, húgyhólyag meg egyéb rákok kialakulását.

Ha férfi vagy, és 50 év felett eljársz prosztata vizsgálatra, akkor bár a kialakulását nem tudod megakadályozni, de időben elkaphatod, ha kialakul.

Ha nő vagy, akkor megfelelő elővigyázatossággal (kevés partner, óvszer) és rendszeres szűréssel megakadályozhatod a méhnyakrák kialakulását.

Ha egészségesen táplálkozol, megfelelő mennyiségű rostot fogyasztasz, azzal csökkentheted a vastagbéldaganat kialakulásának az esélyét.

Ha nem leszel alkoholista, azzal csökkented a májrák kialakulásának a kockázatát.

Ha mondjuk epeköved van, és időben megműtteted, akkor megakadályozhatod a z epehólyagrák kialakulását...

2012. júl. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a lelki, mentális dolgok is okozzák sokszor, feldolgozatlan traumák, terhek...stressz..depresszió..tragédiák..
2012. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 3ast miért pontoztátok le? Leirta néhány esetben hogyan csökkenthető a kockázat. És ez teljesen stimmel.

Egészséges életmóddal sem lehet elkerülni, egyik rokonom megszállott egészségmániás (biokaja, kevés hús, sok zöldség, gyümölcs, sportol) mégis rákos lett.

2012. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meglehet előzi 100%-osan! Napi 300mg B-17 vitamin,vagy 10-15 szem sárgabarack mag! Ezzel lehet kivédeni a rákot!!!!


[link]

2012. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!