Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 herén kis dudor? Az egyik...

2 herén kis dudor? Az egyik napok óta fáj+a mellékherém is

Figyelt kérdés

3 napja fáj az egyik mellékherém,most kitapintottam, hogy van rajta egy ilyen fél rizs szemnyi kis dudor ami mintha nagyobb is lenne és érzékeny,a másikon is van de az nem fáj szerencsére. (Ott vannak gyárilag is). Így ünnep alatt nem is volt hova menjek , de holnap felhívom a háziorvosomat és gondolom beutalót ad az urológiára, csak biztos hogy jövőre lesz időpont,úgyhogy marad a magán akkor.

Valaki járt már így? Utána olvastam neten + tanultam biológiát és valszeg mellékhere/here gyulladásom lehet.

Mitől tud kialakulni?



dec. 26. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Urológiára csak időpont kell, beutaló nem.

Ha van időd, akár ki is várhatod a sort.

dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még időpont se kell(ett volna) urológiára, csak kivàrni a sort.
dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!