Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezhet most olyan covid...

Létezhet most olyan covid variáns, vagy covidhoz hasonló betegség, ami hasonló tüneteket okoz, de nincs az elején köhögés?

Figyelt kérdés
Nekem most enyhe nehézlégzésem van, szívdobogás érzésem is ami sose volt, éjszaka izzadva kelek fel, illetve akár nappal is vannak hőhullámaim. Néha mellkas szúrás, hosszú ideje tartó orrfolyás/orrdugulás, általános gyengeség és dekoncentráltság. Esténként van pár percig tartó remegésem is ami szinte az egész testem érinti. Ritkán napi 1-2x benyilall a torkom.A TSH-m rendben.

ma 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én most voltam COVIDOS, nem volt sem nehézléglésem sem köhögésem.

Orrfolyás, végtagfájdalmak, láz 38-39 fok körül. Pici torokfájás.

Vettem azonnal gyorstesztet, pozitív lett. Telefon háziorvosnak, 4 nap táppénz.

Első körben tesztelj, aztán orvos. Ha covid, ha nem!

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen covid tesztet használtál?
ma 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 2 hete estem át covidon, első nap torokkaparás, ami másnapra elmúlt, második nap rossz közérzet, 3-4. nap enyhe láz, teljes levertség, orrdugulás, nátha nélkül - egész nap feküdtem, 5. naptól javulás, de köhögés 8. naptól, neg. teszt után újra munkában, még pár napig köhögtem.
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!