Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emelkedett TSH mellett normál...

Emelkedett TSH mellett normál tartományú T3, T4, aTPO, anti-Tg szintek?

Figyelt kérdés

TSH-M az utóbbi 2 évben magasabb, 3-6 mlU/L között ingadozik. T3,T4, aTPO, anti-Tg szint normális. Endokrinológushoz megyek a hónapban, háziorvos szerint elég ellenőriztetni fél évente a TSH értéket.

Panaszaim vannak, menstruációs ciklusom rendszertelen, a ciklus labor szintén normális. 24 éves vagyok, egész életemben szenvedtem a menzesszel, a panaszaim hátterében nem nőgyógyászati probléma áll. Létezik, hogy a TSH-m miatt van mindez? Fogalmam sincs, hogy kapok-e erre kezelést, jelenleg nem tervezek kisbabát, csak 2-3 év múlva, így a háziorvos szerint nem kell kezelni, de én megmondom őszintén, szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, mert körbejártam az egész témát, több vizsgálaton voltam, jelenlegi ismereteim szerint semmi más nem áll fent, ami befolyásolná a ciklusomat. Egészségesen táplálkozom, sportolok is hetente párszor, nincs túlsúlyom.



ma 11:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!