Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkohol fogyasztás után...

Alkohol fogyasztás után mennyivel lehet fájdalom csillapítót bevenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ittam ma születésnap alkalmából 5 feles málnás royalt. Ez kb másfél órája volt, nagyon fáj a fejem. Előtte is ilyen volt. Viszont már nagyon zavaró, ittam rengeteg vizet, levegőztem stb. de nem enyhült. Panalgorint bevehetek?

Előre is köszönöm!


tegnap 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, és hatni fog a fájdalomcsillapító. Azért nem ajánlott együtt használni, mert az alkohol és a fájdalomcsillapítók hatóanyagai is terhelik a gyomrot és a májat, károsodást okozhat hosszú távon, de egyszeri alkalomtól nem lesz semmi bajod (biztos vannak extrém esetek, amikor valakinek mittudomén gyomorvérzése lesz egyszeri alkalomtól is pl. ha már volt gyomorfekélye, de azért nem ez a jellemző).
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!🥰
ma 00:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!