Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor múlik el a gyakori...

Mikor múlik el a gyakori szomjúságérzet?

Figyelt kérdés

Aki utál hosszabban kérdést olvasni, görgessen le, mert az utolsó bekezdésben összegzem a monológot.


7 évvel ezelőtt kényszergyógykezelést kaptam. Antipszichotikumokkal tömtek, mindezt úgy, hogy mindig is gyógyszerellenes voltam és mint kiderült az amit előre tudtam; a környezetváltozás jelentett tartós megoldást.


Miután szedetni kezdték velem, feltűnt, hogy sokkal többet megyek pisilni és sokkal szomjasabb is vagyok. Ez úgy néz ki, hogy még éjszaka is felriadok arra, hogy kb nyelni sem tudok a folyadékhiánytól.

De nemcsak erre kelek fel, hanem arra is, hogy pisilni kell, így egy éjjel átlagosan 5 alkalommal megébredek.

Volt hormonális problémám a gyógyszer szedést követő fél évben, amit azzal “kezeltek” hogy gyógyszert váltottak. Az említett panaszom nem szűnt meg, viszont nem sokkal azután az endokrinológián normál eredményeket produkáltam.


Jelenlegi helyzet a következő:

5 éve nem szedem a gyógyszereket, mégis folyton szomjas vagyok, pisilni is sokat járok.

Ebből kifolyóan az elmúlt 5 évben voltam;

- Cukorterhelésen

- 2 alkalommal endokrinológián

- Hasi ultrahangon

- 7 alkalommal vérvételen

- Allergiavizsgálaton

- Góckutatáson


Most csak ennyi ugrik be. Meg voltam győződve arról, hogy a vércukorszintemmel nem stimmel valami, de az is rendben volt.


Tehát a lényeg az, hogy az antipszichotikumok abbahagyása után is folyton szomjas voltam, meg pisilni kellett járnom, ami már 7 éve tart és semmilyen vizsgálat nem magyarázta meg ennek a miértjét, pedig már a gyógyszert sem szedem 5 éve.

Unom, hogy éjjel folyton wcre mászkálok meg hogy szomjas vagyok.



ma 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam két sör után.
ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is szedek antipszichotikumokat, de semmi ilyen jellegű panaszt nem tapasztalok.
ma 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!