Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dagadt nyirokcsomók, rák,...

Dagadt nyirokcsomók, rák, mint visszatérő motívum a családban, illetve a saját hanyagságom. Természetesen beparáztattam magam és már tervezem a temetést. Pár megnyugtató szó/tanács?

Figyelt kérdés
Bővebben annyiról lenne szó, hogy egy jó ideje bedagadtak a nyirokcsomóim. Talán még nyár elején. Mivel nem volt társadalombiztosításom vagy pénzem bármilyen kezelésre, nem mentem el orvoshoz. Tipikusan az a sztori, amikor reménykedik az ember, hogy megoldódik magától a probléma. De nem így történt. A nyirokcsomóim még mindig dagadtak, de ezen kívül semmilyen tünetem sincs, ami méginkább aggaszt. Anyukám kétszer volt rákos, két nagymamám rákban halt meg, és az egyik nagytatám is. Tudom, hogy katasztrofálisan hülye vagyok, hogy nem jártam rögtön a dolgok után, de egyszerűen bele sem akartam gondolni, hogy rákos lehetek. Történetesen még háziorvosom sincs jelenleg. Hihetetlenül félek attól, hogy elmenjek kivizsgálásra, és nem tudom, hogyan vegyem rá magam. Tudom, hogy abszurd meg tényleg idióta vagyok, de remélem valahol érthető (?)

tegnap 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érthető. Hol vannak a bedagadt nyirokcsomók? Korod miatt is -gondolom max.30 vagy- kicsi a rák esélye. Több dolog okozhatja a nyirokcsomó megnagyobbodását, ami lehet veszélyes is, úgyhogy sürgősen menj orvoshoz, oldd meg a biztosításodat.
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, elég kuszára sikerült a szöveg így visszaolvasva, bocsi a kaotikusságért. 21 vagyok és a nyakamnál vannak a duzzadt csomók. Elméletileg mostmár van érvényes biztosításom, és holnap tervezek benézni a legközelebbi háziorvoshoz, ahova remélem be tudok jelentkezni.
tegnap 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyekezzél orvoshoz jutni, és îrd majd meg, mi volt.
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AtteeK ***** válasza:
Ha nyirokrákod lenne, annak vannak más tünetei is.
tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!